Ważne pierwsze dziesięć sekund

pojecie.eforex.net.pl profesjonalne call center jako sprzedaż i wsparcie sprzedaży i telemarketing http://drukarnia.maciaszczyk.pl/produkt/plakaty/

Według badań zaledwie dziesięć sekund wystarcza, aby stwierdzić czy dana strona internetowa jest tym czego szukamy. Okazuje się, że bardzo trudno jest zwrócić uwagę potencjalnego klienta na inne informacje, przy okazji szukania danego produktu.

Dlatego też optymalizacja witryny musi zostać przeprowadzona w taki sposób, aby zachęcała użytkownika do sprawdzenia istotnych dla nas kwestii.

Bardzo często dochodzi do sytuacji, że strona posiada mało czytelny układ, poukrywane zakładki, które ciężko jest znaleźć. Dlatego też jeżeli we wspomnianym czasie nie uda nam się odczytać pożądanej treści, automatycznie wychodzimy ze strony.

Wobec tego konieczne jest zastosowanie treści, które błyskawiczne odpowiedzą na zapytania potencjalnego klienta. Niemniej jednak sam wygląd strony i jej przejrzystość odgrywa znaczącą rolę. Proste kliknięcia, odsyłacze, powroty do poprzednich podstron, a przede wszystkim brak wyskakujących banerów to także cenna wskazówka. Tylko tak przygotowana strona internetowa może stanowić doskonałą bazę wszelkich reklam w sieci.